Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 7

Wszystkich 184823

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za małych i średnich przedsiębiorców

Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 17 - 24 LIPCA 2022

16 Niedziela Zwykła

17 lipca 2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w naszym kościele o godz. 7:00, 10:00 oraz popołudniu o 18:00. W kaplicy w Targowisku w sobotę o godz. 18:00.

                                           

2. W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Wcześniej modlitwa różańcowa.

 

3. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

•w poniedziałek - św. Szymona z Lipnicy, prezbitera,

• w piątek - Święto Św. Marii Magdaleny,

• w sobotę - Święto Św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy,

 

4. W przyszłą niedzielę 24 lipca, a więc w przededniu liturgicznego wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej Mszy świętej odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych, a ofiary, jakie przy tej okazji złożymy do puszki zostaną przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. Każdy kierowca otrzyma zapach samochodowy z wizerunkiem św. Krzysztofa i modlitwą. Serdecznie zapraszamy!

 

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Kołos 171, Chyl 11, Marzec 220, Ślęczek 380, Ślęczek 535, Stokłosa 32, Gądek 20, Kluza 187, Korbut 157, Słodki 206.

 

6. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na WSD w Tarnowie. Ofiary z przyszłej niedzieli przeznaczymy na wywóz śmieci z cmentarza.

 

7. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Gościa Niedzielnego, w którym warto przeczytać, skąd wziął się zwyczaj śpiewania Apelu Jasnogórskiego codziennie o godz. 21:00.

 

8. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Janusz Migdał z Targowiska.Polećmy go Bożemu miłosierdziu…

 

9. Wszystkim Solenizantom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki świętych Patronów.

Polecamy

Polecamy

Polecamy