Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 0

Wszystkich 36942

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Aby z wielkodusznością były otaczane opieką ofiary handlu ludźmi, przymusowej prostytucji i przemocy.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 17 - 24 LUTEGO 2019

6 Niedziela Zwykła

17 lutego 2019 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przypada:

• w piątek - Święto Katedry Św. Piotra, Apostoła,

• w sobotę - wspomnienie św. Polikarpa, bp. i męcz.

 

2. W środę Msza święta z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy o 17:00. Pół godziny wcześniej różaniec prowadzony przez Róże Różańcowe.

 

3. Uczniów klas VII z terenu naszej parafii, a uczących się w szkołach poza parafią ks. Krzysztof zaprasza na spotkanie w czwartek po wieczornej Mszy świętej.

 

4. Ks. Proboszcz wraz z przewodnikiem P. Wojciechem organizują wyjście z Rytra do schroniska na Cyrli w Beskidzie Sądeckim w sobotę 9 marca. Szlak jest łatwy, krótki i bezpieczny. Wyjazd pociągiem z Kłaja do Rytra k/Piwnicznej i powrót również pociągiem. Zapraszamy młodzież uczącą się i pracującą oraz studentów. Wyjazd dla młodych jest darmowy. Zapisy w zakrystii i u ks. Proboszcza do niedzieli 3 marca.

 

5. Składamy serdeczne podziękowanie za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy kolejnych Parafian z Targowiska: Filipowski 418, Jania 282, Świętek 407, Kardas 38, Gaj 36, Jania 140, Smolarek 12, Gajewski 119, Migdał 455, Porębski 356

 

6. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na utrzymanie WSD w Tarnowie. Składka w przyszłą ostatnią niedzielę miesiąca zostanie przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

 

7. Polecamy najnowszą prasę katolicką. W GN polecamy artykuły: "Czy Pan Bóg potrzebuje naszego cierpienia?" i "Jak uczyć cudze dzieci", czyli o blaskach i cieniach pracy nauczycieli w Polsce. Jest już marcowy nr Małego GN, a w nim bezpłatny dodatek - Kalendarz na Wielki Post, który pomoże dobrze wykorzystać ten czas.

 

8. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Irena Moryc, śp. Zofia Mordarska i śp. Edward Budzyn - wszyscy z Targowiska. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu…

 

9. Drogim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia!

Polecamy

Polecamy

Polecamy