Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 14

Wszystkich 233079

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za ludzi żyjących na marginesie

Módlmy się, aby ludzie, którzy żyją na marginesie społeczeństwa, w nieludzkich warunkach egzystencjalnych, nie byli zapominani przez instytucje i by nigdy nie byli uważani za pozbawionych wartości.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 10 - 17 LIPCA 2022

15 Niedziela Zwykła

10 lipca 2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w naszym kościele o godz. 7:00, 10:00 oraz po południu o 18:00. Natomiast w dni powszednie: poniedziałek, środa i piątek o godz. 18:00; wtorek i czwartek o godz. 6:30. W kaplicy w Targowisku w sobotę o godz. 18:00.

                                           

2. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• w poniedziałek - Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy,

• we wtorek - św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.,

• w środę - św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji,

• w piątek - św. Bonawenturę, bpa i doktora Kościoła,

• w sobotę - NMP z Góry Karmel.

 

3. W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Pół godziny wcześniej modlitwa różańcowa.

 

4. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu z sakramentu pokuty w naszym kościele można skorzystać przed Mszą świętą. W razie potrzeby można poprosić o spowiedź po Mszy świętej.

 

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Nowak 232, Tylek 484, Piwowar 375A, Piwowar 375, Sumara 466, Świegoda 82, Kluch 66, Piwowar 73, Gral 165, Piwowar 361.

 

6. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy kolejną płytę Biblii Audio (Stary Testament - Księgi Historyczne cz. 1). Jest także do nabycia wakacyjny Promyczek Dobra z płytą CD Piosenki Promyczkowe oraz Mały Promyczek, w którym znajdziemy dodatek: samolot.

 

7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Jadwiga Korzeń-Gzik z Łężkowic, której pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 15:30. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu…

 

8. Wszystkim Parafianom i Gościom wypoczywającym w naszej parafii życzymy dobrej pogody i błogosławieństwa Bożego!

15 Niedziela Zwykła

10 lipca 2022 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w naszym kościele o godz. 7:00, 10:00 oraz po południu o 18:00. Natomiast w dni powszednie: poniedziałek, środa i piątek o godz. 18:00; wtorek i czwartek o godz. 6:30. W kaplicy w Targowisku w sobotę o godz. 18:00.

Polecamy

Polecamy

Polecamy