Za ludzi, którzy uciekają ze swojego kraju

Módlmy się, aby migranci, uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszeni do podróży pełnych niebezpieczeństw i przemocy, znajdowali w krajach, które ich przyjmują, gościnę i nowe możliwości życia.

OGŁOSZENIA: 10 - 17 LIPCA 2022

10 lipca 2022 r.

1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w naszym kościele o godz. 7:00, 10:00 oraz po południu o 18:00. Natomiast w dni powszednie: poniedziałek, środa i piątek o godz. 18:00; wtorek i czwartek o godz. 6:30. W kaplicy w Targowisku w sobotę o godz. 18:00.

2. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• w poniedziałek - Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy,

• we wtorek - św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.,

• w środę - św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji,

• w piątek - św. Bonawenturę, bpa i doktora Kościoła,

• w sobotę - NMP z Góry Karmel.

3. W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Pół godziny wcześniej modlitwa różańcowa.

4. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu z sakramentu pokuty w naszym kościele można skorzystać przed Mszą świętą. W razie potrzeby można poprosić o spowiedź po Mszy świętej.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Nowak 232, Tylek 484, Piwowar 375A, Piwowar 375, Sumara 466, Świegoda 82, Kluch 66, Piwowar 73, Gral 165, Piwowar 361.

6. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy kolejną płytę Biblii Audio (Stary Testament - Księgi Historyczne cz. 1). Jest także do nabycia wakacyjny Promyczek Dobra z płytą CD Piosenki Promyczkowe oraz Mały Promyczek, w którym znajdziemy dodatek: samolot.

7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Jadwiga Korzeń-Gzik z Łężkowic, której pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 15:30. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu…

8. Wszystkim Parafianom i Gościom wypoczywającym w naszej parafii życzymy dobrej pogody i błogosławieństwa Bożego!

10 lipca 2022 r.