Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 7

Wszystkich 184823

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za małych i średnich przedsiębiorców

Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 10 - 17 LIPCA 2022

15 Niedziela Zwykła

10 lipca 2022 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w naszym kościele o godz. 7:00, 10:00 oraz po południu o 18:00. Natomiast w dni powszednie: poniedziałek, środa i piątek o godz. 18:00; wtorek i czwartek o godz. 6:30. W kaplicy w Targowisku w sobotę o godz. 18:00.

                                           

2. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• w poniedziałek - Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy,

• we wtorek - św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.,

• w środę - św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji,

• w piątek - św. Bonawenturę, bpa i doktora Kościoła,

• w sobotę - NMP z Góry Karmel.

 

3. W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00. Pół godziny wcześniej modlitwa różańcowa.

 

4. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu z sakramentu pokuty w naszym kościele można skorzystać przed Mszą świętą. W razie potrzeby można poprosić o spowiedź po Mszy świętej.

 

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Nowak 232, Tylek 484, Piwowar 375A, Piwowar 375, Sumara 466, Świegoda 82, Kluch 66, Piwowar 73, Gral 165, Piwowar 361.

 

6. Zachęcamy do nabycia najnowszego numeru Gościa Niedzielnego, w którym znajdziemy kolejną płytę Biblii Audio (Stary Testament - Księgi Historyczne cz. 1). Jest także do nabycia wakacyjny Promyczek Dobra z płytą CD Piosenki Promyczkowe oraz Mały Promyczek, w którym znajdziemy dodatek: samolot.

 

7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Jadwiga Korzeń-Gzik z Łężkowic, której pogrzeb będzie w poniedziałek o godz. 15:30. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu…

 

8. Wszystkim Parafianom i Gościom wypoczywającym w naszej parafii życzymy dobrej pogody i błogosławieństwa Bożego!

15 Niedziela Zwykła

10 lipca 2022 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w naszym kościele o godz. 7:00, 10:00 oraz po południu o 18:00. Natomiast w dni powszednie: poniedziałek, środa i piątek o godz. 18:00; wtorek i czwartek o godz. 6:30. W kaplicy w Targowisku w sobotę o godz. 18:00.

Polecamy

Polecamy

Polecamy