Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 31

Wszystkich 180614

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za rodziny

Módlmy się w intencji rodzin chrześcijańskich na całym świecie, aby dzięki konkretnym gestom przeżywały bezinteresowność miłości oraz świętość w codziennym życiu.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 21 - 28 LISTOPADA 2021

Uroczystość Chrystusa Króla

34 Niedziela Zwykła

                                                                   21 listopada 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Dzisiejsza Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata jest świętem patronalnym Liturgicznej Służby Ołtarza.

 

2. Jutro w liturgii czcimy św. Cecylię, patronkę śpiewu i muzyki kościelnej, dlatego wszystkich, którzy troszczą sie o piękno liturgii w naszej świątyni, zwłaszcza Pana Organistę powierzamy opiece świętej patronki.

 

3. W środę Msza święta z nowenną do MB Nieustającej Pomocy o 17:00. Wcześniej modlitwa różańcowa.

               

4. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego będzie w piątek. Najpierw krótka adoracja po Mszy świętej, a potem spotkanie na plebanii.

 

5.W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu, czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia i na powtórne przyjście Chrystusa na końcu czasów.

 

6. W ostatnim czasie wykonano podłączenie mikrofonu przewodowego na chórze oraz zainstalowano monitor z podglądem na prezbiterium i ołtarz dla organisty. Przeprowadzono również remont monitoringu w kościele i w budynkach parafialnych.

 

7. Dziękujemy Parafianom z Targowiska za przygotowanie kościoła na niedzielę i wywóz liści spod kościoła. W przyszłą sobotę o posprzątanie kościoła na godz. 7:00 zapraszamy kolejne rodziny: Jawień 6, Wywiał 413, Mordarski 70, Wnęk 403, Zięba 77, Chudecki 96, Chudecki 96A, Borycz 84, Konstanty 284, Stokłosa 28.

 

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczymy na wypłacenie wywozu śmieci z cmentarza. Ofiary z przyszłej niedzieli inwestycyjnej przeznaczymy na wypłacenie prac wykonanych w ostatnim czasie w kościele i na chórze.

 

9. Zachęcamy do nabycia Gościa N. W zakrystii są kalendarze rolników i kalendarze ścienne.

 

10. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Władysława Wróbel i śp. Marian Łyszkowicz z Targowiska. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu…

 

11. W dniu dzisiejszym na zakończenie Mszy świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi, za co możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 

12. Wszystkim Parafianom życzymy zdrowia i obfitości łask Bożych!

Polecamy

Polecamy

Polecamy