Uczniowie misjonarze

Módlmy się, aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, gotowy do misji, poprzez świadectwo życia mającego smak Ewangelii.

OGŁOSZENIA: 20 - 27 CZERWCA 2021

20 czerwca 2021 r.

1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

• w poniedziałek - wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika,
  • w czwartek - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2. W tym tygodniu nie będzie porannych Mszy świętych o 6:30 w poniedziałek, piątek i sobotę.

3. W środę Msza święta z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy o 18:00. Pół godziny wcześniej modlitwa różańcowa.

4. W najbliższy piątek przypada zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Ponieważ w tym roku zakończenie szkoły ma nieco inną formę, dlatego Msze święte dziękczynne odprawimy według następującego porządku: w czwartek o 18:00 dla uczniów z Książnic i Łężkowic, natomiast w piątek o 18:00 dla uczniów z Targowiska. Wcześniej od 17:00 możliwość spowiedzi świętej. Rodziców prosimy, aby byli obecni w kościele ze swoimi dziećmi.

5. W następną niedzielę Panie z Parafialnego Zespołu Caritas będą rozprowadzać pierniczki. Dochód uzyskany podczas akcji zostanie przeznaczony na rehabilitację Damiana z Łężkowic.

6. W przyszłą niedzielę przypada odpust parafialny w Chełmie poprzedzony tygodniowymi misjami świętymi, które rozpoczynają się w dzisiejszą niedzielę.

7. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego będzie w środę po Mszy wieczornej na plebanii.

8. Informujemy, że intencje mszalne na 2022 r. będzie można zamawiać od drugiej niedzieli lipca.

9. Składamy serdeczne Bóg zapłać Rodzicom uczniów klas VIII za przygotowanie kościoła i otoczenia na uroczystość bierzmowania i niedzielę. Dziękujemy również za dar ołtarza dla naszej parafii w postaci pięknego ornatu i dwóch stół kapłańskich z wizerunkiem Serca Pana Jezusa na stulecie naszego kościoła. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Pilch 145, Pipczyński 124, Pilch 205, Kluba 162, Piekło 368, Seweryn 360, Słodka 42, Dębosz 508, Konieczny 40.

10. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczymy na wypłacenie rachunku za śmieci cmentarne. Składka w przyszłą niedzielę na cele inwestycyjne.

11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. W GN znajdziemy dodatek w postaci tekstu Litanii do św. Józefa z nowymi wezwaniami. W Małym Gościu dla dzieci na czas wakacji naklejka na auto lub rower.

12. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Niech Bóg Wszystkim błogosławi!