Ekologicznie zrównoważony styl życia

Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują

OGŁOSZENIA : 18 CZERWCA - 04 LIPCA 2021

27 czerwca 2021 r.

1. Przed nami dwa wakacyjne miesiące. W związku z tym od poniedziałku tego tygodnia zmienia się porządek Mszy świętych w naszym kościele:

• poniedziałek, środa i piątek Msze święte o godz. 18:00;
  • wtorek i czwartek o godz. 6:30.

2. Informujemy również, że w lipcu i sierpniu Msze święte niedzielne w naszym kościele parafialnym będą o godz. 7:00, 10:00 oraz po południu o 18:00. Natomiast w kaplicy w Targowisku Msza święta z formularzem niedzielnym w sobotę o godz. 18:00.

3. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna jest w poniedziałki, środy i piątki po wieczornej Mszy świętej, natomiast we wtorek i czwartek po Mszy świętej o 6:30.

4. We wtorek (29 czerwca) świętujemy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte w naszym kościele w tym dniu o 7:00, 10:00 oraz 18:00. Zapraszamy do świątyni, by oddać cześć tym wielkim Apostołom i filarom Kościoła. Składka w tym dniu jest przeznaczona do dyspozycji Ojca Świętego, jako Świętopietrze.

5. W środę zapraszamy na Mszę świętą z Nowenną Nieustającą o 18:00. Wcześniej różaniec.

6. W pierwszy czwartek rano pomodlimy się o nowe powołania z naszej parafii.

7. W piątek przypada Święto NMP Tuchowskiej i rozpoczyna się Wielki Odpust Tuchowski.

8. W pierwszy piątek Msze święte 6:30 i 18:00. Wcześniej od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu, a bezpośrednio po Mszy dalszy ciąg adoracji dla Honorowej Straży Serca Jezusowego.

9. Spowiedź w piątek rano przed Mszą oraz po południu od 17:00.

10. Odwiedziny chorych w piątek od 8:30 na specjalne zgłoszenie w zakrystii.

11. Zmiana tajemnic różańca w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o 7:00.

12. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Filipowski 418, Świętek 407, Kardas 38, Gaj 36, Jania 140, Smolarek 12, Gajewski 119, Migdał 455, Porębski 356.

13. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na cele inwestycyjne w parafii. Dziś także po każdej Mszy Panie z Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają pierniczki, z których dochód przeznaczony będzie na rehabilitację Damiana z Łężkowic. Natomiast odpowiadając na prośbę Ks. Biskupa w następną niedzielę ofiarami do puszek wesprzemy poszkodowanych mieszkańców Nowej Białej na Podhalu oraz naszych diecezjan z Sądecczyzny dotkniętych trąbą powietrzną.

14. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. W najnowszym Gościu historia relikwii św. Piotra i Pawła oraz początek cyklu wakacyjnego - o miejscach, w których polscy święci odchodzili do nieba.

15. Ogłoszenie społeczne: Kompleksowe badanie wzroku odbędzie się we wtorek 13 lipca o 8:30 w Ośrodku Zdrowia w Siedlcu. Szczegóły w gablocie ogłoszeń.

16. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności: śp. Krzysztof Świętek z Targowiska, którego pogrzeb odbył się w Brzeziu. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu…

17. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Niech Bóg Wszystkim błogosławi!