Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 214

Wszystkich 137840

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Piękno małżeństwa

Módlmy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej, aby wzrastali w miłości, z wielkodusznością, wiernością i cierpliwością.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 10 - 16 MAJA 2021

6 Niedziela Wielkanocna

9 maja 2021 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Od poniedziałku do środy przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje. Pomodlimy się o dobre tegoroczne plony i zachowanie od suszy oraz innych klęsk żywiołowych. We wtorek bezpośrednio po Mszy świętej udamy się w procesji do krzyża w Łężkowicach śpiewając po drodze Litanię oraz pieśni maryjne.

 

2. W środę różaniec przed Mszą wieczorną, który poprowadzi w tym miesiącu Róża św. Anny z Targowiska. Przy okazji dziękujemy Róży św. Heleny z Łężkowic za modlitwę w kwietniu.

                   

3. W piątek rozpoczynany Nowennę do Ducha Świętego. W tym dniu na Mszę świętą i nabożeństwo majowe zapraszamy uczniów kl. VIII z Targowiska w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

 

4. W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 

5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy wieczornej, natomiast w niedziele po Mszy świętej o 16:00.

 

6. Wczoraj zakończono prace przy chodniku prowadzącym od furtki do schodów plebanii.

 

7. Składamy serdeczne podziękowanie Parafianom z Targowiska za przygotowanie kościoła na niedzielę. W sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy kolejnych parafian z Targowiska: Karnia 243, Karnia 243A, Burda 331, Ślęczek 343, Kozub 436, Chwastek 63, Fortuna 64, Kłodowski 125, Skoczek 98, Chudecki 81.

 

8. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na wypłacenie rachunków za ogrzewanie kościoła i wywóz śmieci z cmentarza. Składamy również serdeczne podziękowanie za indywidualne ofiary na parafialne inwestycje: z Targowiska nr 75, nr 432, z Książnic nr 6, nr 229 oraz za jedną ofiarę anonimową.

 

9. Polecamy nowy nr Gościa Niedzielnego życząc przyjemnej lektury.

 

10. Wszystkim Parafianom i Solenizantom tego tygodnia, w tym również Pani Kościelnej życzymy wszelkich łask Bożych i dobrego świętowania!

Polecamy

Polecamy

Polecamy