Piękno małżeństwa

Módlmy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej, aby wzrastali w miłości, z wielkodusznością, wiernością i cierpliwością.

OGŁOSZENIA: 10 - 16 MAJA 2021

6 Niedziela Wielkanocna

9 maja 2021 r.

1. Od poniedziałku do środy przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje. Pomodlimy się o dobre tegoroczne plony i zachowanie od suszy oraz innych klęsk żywiołowych. We wtorek bezpośrednio po Mszy świętej udamy się w procesji do krzyża w Łężkowicach śpiewając po drodze Litanię oraz pieśni maryjne.

2. W środę różaniec przed Mszą wieczorną, który poprowadzi w tym miesiącu Róża św. Anny z Targowiska. Przy okazji dziękujemy Róży św. Heleny z Łężkowic za modlitwę w kwietniu.

3. W piątek rozpoczynany Nowennę do Ducha Świętego. W tym dniu na Mszę świętą i nabożeństwo majowe zapraszamy uczniów kl. VIII z Targowiska w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.

4. W przyszłą niedzielę wypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy wieczornej, natomiast w niedziele po Mszy świętej o 16:00.

6. Wczoraj zakończono prace przy chodniku prowadzącym od furtki do schodów plebanii.

7. Składamy serdeczne podziękowanie Parafianom z Targowiska za przygotowanie kościoła na niedzielę. W sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy kolejnych parafian z Targowiska: Karnia 243, Karnia 243A, Burda 331, Ślęczek 343, Kozub 436, Chwastek 63, Fortuna 64, Kłodowski 125, Skoczek 98, Chudecki 81.

8. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na wypłacenie rachunków za ogrzewanie kościoła i wywóz śmieci z cmentarza. Składamy również serdeczne podziękowanie za indywidualne ofiary na parafialne inwestycje: z Targowiska nr 75, nr 432, z Książnic nr 6, nr 229 oraz za jedną ofiarę anonimową.

9. Polecamy nowy nr Gościa Niedzielnego życząc przyjemnej lektury.

10. Wszystkim Parafianom i Solenizantom tego tygodnia, w tym również Pani Kościelnej życzymy wszelkich łask Bożych i dobrego świętowania!