Braterstwo ludzkie

Aby Pan dał nam łaskę, byśmy żyli w pełnym braterstwie z braćmi i siostrami z innych religii, modląc się za siebie wzajemnie, z otwartością na wszystkich.

OGŁOSZENIA: 10 - 17 STYCZNIA 2021

Niedziela Chrztu Pańskiego

10 stycznia 2021 r.

1. Dzisiejsze Święto Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny Okres Bożego Narodzenia, niemniej podtrzymajmy piękną polską tradycję kolędowania do Święta Ofiarowania Pańskiego, czyli do 2 lutego.

2. W tym tygodniu Msze święte w naszym kościele tylko wieczorem o godz. 17:00.

3. Msza święta z Nowenną Nieustającą w środę o 17:00.

4. Za tydzień w niedzielę Msze święte w naszym kościele o 7:00, 9:00, 11:00 oraz 16:00.

5. Serdecznie dziękujemy Parafianom z Łężkowic i dwóch rejonów z Targowiska za bardzo liczną obecność na Mszach świętych kolędowych w ostatnim tygodniu. Dla nas jako duszpasterzy jest to niezwykle budujące świadectwo. W najbliższym tygodniu na takie Msze święte ze specjalnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem zapraszamy kolejne rodziny z Targowiska:

W intencji mieszkańców TARGOWISKA: Zatoki i strona Północna - w poniedziałek (11 stycznia) o godz. 17:00.

W intencji mieszkańców TARGOWISKA: Zadworze i Centrum- w piątek (15 stycznia) o godz. 17:00.

6. Dziękujemy Róży św. Faustyny z Książnic za poprowadzenie różańca w grudniu. O poprowadzenie modlitwy w styczniu w środy o 16:30 prosimy Różę św. Kingi z Łężkowic.

7. Dziękujemy Parafianom z Książnic za przygotowanie kościoła na niedzielę. W sobotę na 7:00 zapraszamy kolejnych Parafian z Książnic: Golarz 11, Migała 36, Rogóż, Długosz 145, Kotaba 138, Stanisz 138, Dziuba 23, Strojek 125, Wilkoński 226, Bartyzel 136, Michalczyk 52, Pyrc 172.

8. Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę, które przeznaczymy na wypłacenie rachunku za śmieci cmentarne oraz za specjalne ofiary na potrzeby parafii: z Targowiska nr 171, nr 376, nr 547, z Książnic nr 21, z Łężkowic nr 64, nr 107 i od Ks. Kanonika Adama oraz na ogrzewanie kościoła: z Łężkowic nr 1.

9. Zachęcamy do nabycia nowego numeru GN oraz Promyczków Dobra na styczeń, w których znajdziemy: zimową grę planszową i dodatek: Teatrzyk o miłosiernym ojcu.

10. Wszystkim naszym Parafianom życzymy dobrej niedzieli i świętowania!

Msze święte kolędowe

11 – 15 stycznia 2021 r.

11 stycznia

W int. mieszkańców TARGOWISKA:

Zatoki i strona Północna

15 stycznia

W int. mieszkańców TARGOWISKA:

Zadworze i Centrum