Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby wszyscy, którzy wymierzają sprawiedliwość, działali uczciwie, i aby niesprawiedliwość, która szerzy się w świecie, nie miała ostatniego słowa.

OGŁOSZENIA: 7 - 14 LIPCA 2019

7 lipca 2019 r.

1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w naszym kościele o godz. 7:00, 10:00 oraz popołudniu o 18:00. W kaplicy w Targowisku w sobotę o godz. 18:00.

2. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• w poniedziałek - św. Jana z Dukli, prezbitera,

• w czwartek - Święto św. Benedykta, Opata, patrona Europy,

• w piątek - św. Brunona z Kwerfurtu, bpa i męczennika,

• w sobotę - św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji.

3. W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.

4. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna jest w poniedziałki, środy i piątki po wieczornej Mszy świętej, natomiast we wtorek i czwartek po Mszy świętej o 6:30.

5. Przypominamy, że dzisiaj po każdej Mszy świętej przy stoliku można będzie złożyć podpis pod projektem ustawy, która ma chronić dzieci przed demoralizującą ustawą seksualną. Zachęcamy wszystkich do podpisania się w obronie dzieci przed deprawacją. Konieczny jest nr PESEL obok imienia i nazwiska.

6. W parafii św. Pawła Ap. w Bochni rozpoczęły się zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę. Szczegóły na plakatach.

7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Gądek 317, Słonina 115, Dubas 381, Czyrnek 155, Rzepka 306, Skimina 397, Wójcik 325, Krzeczowski 273, Stokłosa 359, Rudek 85.

8. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na cele diecezjalne. Dziękujemy również za ofiary na służbę kościelną w czerwcu. Lista ofiarodawców jest w gablocie ogłoszeń. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

9. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Niech Bóg Wszystkim błogosławi!