Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby rodziny, dzięki życiu pełnemu modlitwy i miłości, stawały się coraz bardziej „laboratoriami humanizacji”.

OGŁOSZENIA: 14- 21 LIPCA 2019

14 lipca 2019 r.

1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w naszym kościele o godz. 7:00, 10:00 oraz popołudniu o 18:00. W kaplicy w Targowisku w sobotę o godz. 18:00.

2. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• w poniedziałek - św. Bonawentury, bpa i dok. Kościoła,

• we wtorek - NMP z Góry Karmel,

• w czwartek - św. Szymona z Lipnicy, prezbitera. W Lipnicy Murowanej uroczystości odpustowe od dzisiaj do następnej niedzieli.

3 W środę Msza święta z Nowenną Nieustającą o godz. 18:00.

4. Wyjazd dziewcząt z DSM wraz z opiekunami na krótki wypoczynek wakacyjny do Krynicy Zdroju będzie w środę 17 lipca o 7:45 ze stacji PKP w Kłaju. Powrót w piątek 19 lipca na godz. 21:00 do Kłaja. Prosimy o zabranie ważnych legitymacji szkolnych.

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Golarz 341, Matura 232, Bazela 289, Bąk 473, Fortuna 339, Madeja 293, Gądek 302, Gądek 406, Stokłosa 446, Cabas 426.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę. Ofiary z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na utrzymanie WSD w Tarnowie. Zachęcamy do nabycia nowego numeru GN życząc przyjemnej lektury.

7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Zofia Świegoda z Targowiska. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu…

8. Drogim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia!