Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 100

Wszystkich 273220

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za duszpasterstwo chorych

Módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 21 - 28 STYCZNIA 2018

3 Niedziela Zwykła

21 stycznia 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. W dniu dzisiejszym na Mszy świętej o 11:00 wystąpi Chór parafialny "Adoramus" z sąsiedniego Chełma, który ubogaci liturgię, a po zakończeniu zaśpiewa kilka kolęd.

 

2. W liturgii tego tygodnia wspominamy:

• w środę - św. Franciszka Salezego, bpa i dok. Kościoła,

• w czwartek - Nawrócenie św. Pawła, Apostoła,

• w piątek - św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów.

 

3. W środę zapraszamy na Nowennę Nieustającą po Mszy świętej o 17:00.

 

4. W tym tygodniu odbędą się następujące spotkania:

•wszystkich lektorów i ministrantów w poniedziałek po wieczornej Mszy świętej,

•scholki młodzieżowej w piątek o godz. 19:00 w salce,

•kandydatów na ministrantów z Targowiska w sobotę o 9:00 w kaplicy,

•kandydatów na ministrantów z Książnic i Łężkowic w sobotę o 10:00 w salce.

 

5. Informujemy, że najbliższe wolne terminy Mszy świętych w niedziele są dopiero po połowie października. Natomiast na bieżąco, zwłaszcza rano staramy się odprawiać Msze święte za zmarłych zamówione z okazji pogrzebu. Wszystkie Msze święte wyznaczane poza parafią są odprawiane przez ks. kanonika Adama. W gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii zamieszczamy intencje Mszy świętych na cały tydzień i prosimy o sprawdzenie, bo nie zawsze będą czytane z racji dłuższych niekiedy ogłoszeń.

 

6. Składamy serdeczne podziękowanie za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy kolejnych Parafian z Targowiska: Chyrc 207, Cygan 101, Golarz 14, Golarz 334, Chwastek 358, Chwastek 13, Wajda 520, Węgłowski 107, Słodki 113, Dziki 464, Czapka 528, Jankowicz 218, Foryś 131, Stojek 9, Jach 441.

 

7. Dziękujemy serdecznie za ofiary złożone dziś na tacę oraz za wszystkie ofiary składane przy okazji odwiedzin kolędowych na utrzymanie budynku plebanii. Za wszystkich Parafian, którzy nas przyjęli z kolędą odprawimy Mszę świętą 2 lutego o godz. 17:00.

 

8. Bóg zapłać za ofiarę na wywóz śmieci z Książnic 164 oraz ofiarę na kościół z Łężkowic 1.

 

9. Ofiary z przyszłej niedzieli inwestycyjnej przeznaczymy na wywóz śmieci z cmentarza.

 

10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest nowy numer GN oraz Mały Gość Niedzielny na luty a w nim bezpłatny dodatek - płyta CD z hitami zespołu Małe TGD (Trzecia Godzina Dnia) oraz plakat z Kamilem Stochem.  

 

11. Wszystkim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i tygodnia!

Polecamy

Polecamy

Polecamy