Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 181

Wszystkich 265402

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów

Módlmy się, aby zakonnice, zakonnicy i seminarzyści dojrzewali na swojej drodze powołania dzięki formacji ludzkiej, duszpasterskiej, duchowej i wspólnotowej, która doprowadzi ich do bycia wiarygodnymi świadkami Ewangelii.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 28 STYCZNIA - 4 LUTEGO 2018

4 Niedziela Zwykła

28 stycznia 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. W piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, w polskiej tradycji nazywane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w tym dniu odprawimy rano o 7:00, 10:00 oraz po południu o 17:00. Na każdej Mszy świętej będzie poświęcenie gromnic.

 

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lutego.

  • w czwartek po wieczornej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich i zakonnych,
  • spowiedź święta będzie w piątek podczas Mszy świętych i po południu od 16:00,
  • w pierwszą sobotę uczcimy Niepokalane Serce Maryi o 6:30,

3. Kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 7 i gimnazjalnych zapraszamy w pierwszy czwartek na swoje comiesięczne nabożeństwo na godz. 17:00. Prosimy też o obecność przynajmniej jednego z rodziców. Spowiedź dla kandydatów od godz. 16:00.

 

4. W przyszłą niedzielę Róże Żywego Różańca zapraszamy na zmianę tajemnic po Mszy świętej o 7:00.

 

5. Składamy serdeczne podziękowanie Parafianom z Targowiska za wczorajsze sprzątanie kościoła. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy kolejnych Parafian z Targowiska: Kołos 171, Chyl 11, Marzec 220, Ślęczek 380, Ślęczek 535, Stokłosa 32, Gądek 20, Kluza 187, Korbut 157, Słodki 206.

 

6. Bóg zapłać za ofiary złożone w dzisiejszą niedzielę inwestycyjną na wywóz śmieci z cmentarza. Polecamy nowy numer Gościa N. życząc przyjemnej lektury świątecznej.

 

7. Wszystkim Drogim Parafianom życzymy dobrej niedzieli i tygodnia.

Polecamy

Polecamy

Polecamy