Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby osoby konsekrowane rozbudziły swój zapał misyjny i były obecne wśród ubogich, zepchniętych na margines i tych, którzy nie mają głosu.

OGŁOSZENIA: 15 - 22 LIPCA 2018

15 lipca 2018 r.

1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w naszym kościele o godz. 7:00, 10:00 oraz popołudniu o 18:00. W kaplicy w Targowisku w sobotę o godz. 18:00.

2. W środę Msza święta z Nowenną Nieustającą o godz. 18:00.

3. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• w poniedziałek - NMP z Góry Karmel,

• w środę - św. Szymona z Lipnicy, prezbitera. W Lipnicy Murowanej uroczystości odpustowe od dzisiaj do następnej niedzieli.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Włodarczyk 353, Szewczyk 344, Wróbel 103, Włodarczyk 117, Marzec 179, Gil 55, Kowal 57, Stachowicz 16, Sobas 15, Świegoda 18.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na utrzymanie WSD w Tarnowie. Zachęcamy do nabycia nowego numeru GN życząc przyjemnej lektury.

6. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Małgorzata Kozub z Targowiska, której pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 15:30. Polećmy ją Bożemu miłosierdziu…

7. Drogim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia!