Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 37

Wszystkich 240665

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za osoby z niepełnosprawnościami

Módlmy się, aby osoby z niepełnosprawnościami były w centrum uwagi społeczeństwa, a instytucje promowały programy integracyjne, które zwiększyłyby ich aktywne uczestnictwo.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 8 - 15 LIPCA 2018

14 Niedziela Zwykła

8 lipca 2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Msze święte niedzielne w okresie wakacyjnym w naszym kościele o godz. 7:00, 10:00 oraz popołudniu o 18:00. W kaplicy w Targowisku w sobotę o godz. 18:00.

 

2. W środę Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18:00.

 

3. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

• w środę - Święto św. Benedykta, Opata, patrona Europy,

• w czwartek - św. Brunona z Kwerfurtu, bpa i męczennika,

• w piątek - św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji

 

4. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna jest w poniedziałki, środy i piątki po wieczornej Mszy świętej, natomiast we wtorek i czwartek po Mszy świętej o 6:30.

 

5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie kościoła na niedzielę. Na najbliższą sobotę na godz. 7:00 bardzo prosimy następujące rodziny z Targowiska: Cempa 238, Chojnacki 405, Denisiuk 255, Migdał 265, Chudecki 412, Chwastek 112, Gawlik 307, Czubak 46, Zawadzki 346, Wątorek 326.

 

6. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę. Ofiary z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

 

7. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia. Niech Bóg Wszystkim błogosławi!

Polecamy

Polecamy

Polecamy