Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 0

Wszystkich 204245

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za parafie

Módlmy się, aby parafie, stawiając w centrum komunię, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterstwa i otwartości wobec najbardziej potrzebujących.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

OGŁOSZENIA: 22 - 29 STYCZNIA 2023

3 Niedziela Zwykła

22 stycznia 2023 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W liturgii Kościoła tego tygodnia wspominamy:

•we wtorek - św. Franciszka Salezego, bpa i dok. Kościoła,

•w środę - Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła,

•w czwartek - św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów,

•w sobotę - św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i dok. Kościoła.

 

2. W środę zapraszamy na Mszę świętą z Nowenną o 17:00. Pół godziny wcześniej różaniec.

 

3. Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie wraz z uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Suchoraby wraz z Panią Edytą. Wspólne kolędowanie odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 15:30.

 

4. Składamy serdeczne podziękowanie za przygotowanie kościoła na niedzielę. W sobotę na 7:00 zapraszamy do sprzątania ostatnie już rodziny z Targowiska: Włodarczyk 353, Szewczyk 344, Włodarczyk 117, Marzec 179, Gil 55, Kowal 57, Stachowicz 16, Sobas 15, Świegoda 18, Świętek 330, Solarz 43, Korbut 264.

 

5. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę oraz za indywidualne ofiary na potrzeby parafii: z Targowiska nr 49. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na czekające nas w tym roku prace w parafii.

 

6. Caritas Diecezji Tarnowskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na cele charytatywne realizowane na terenie diecezji. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakacie oraz na specjalnych folderach przy wyjściu z kościoła.  

 

7. Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego. Jest też Mały Gość z obrazkiem z modlitwą za babcię i dziadka.

 

8. Wszystkim Parafianom i uczestnikom liturgii życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia!

Polecamy

Polecamy

Polecamy