Wszystkich 204245

Za parafie

Módlmy się, aby parafie, stawiając w centrum komunię, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterstwa i otwartości wobec najbardziej potrzebujących.

OGŁOSZENIA: 22 - 29 STYCZNIA 2023

22 stycznia 2023 r.

1. W liturgii Kościoła tego tygodnia wspominamy:

•we wtorek - św. Franciszka Salezego, bpa i dok. Kościoła,

•w środę - Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła,

•w czwartek - św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów,

•w sobotę - św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i dok. Kościoła.

2. W środę zapraszamy na Mszę świętą z Nowenną o 17:00. Pół godziny wcześniej różaniec.

3. Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie wraz z uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego z Suchoraby wraz z Panią Edytą. Wspólne kolędowanie odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 15:30.

4. Składamy serdeczne podziękowanie za przygotowanie kościoła na niedzielę. W sobotę na 7:00 zapraszamy do sprzątania ostatnie już rodziny z Targowiska: Włodarczyk 353, Szewczyk 344, Włodarczyk 117, Marzec 179, Gil 55, Kowal 57, Stachowicz 16, Sobas 15, Świegoda 18, Świętek 330, Solarz 43, Korbut 264.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę oraz za indywidualne ofiary na potrzeby parafii: z Targowiska nr 49. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na czekające nas w tym roku prace w parafii.

6. Caritas Diecezji Tarnowskiej zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na cele charytatywne realizowane na terenie diecezji. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakacie oraz na specjalnych folderach przy wyjściu z kościoła.

7. Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru Gościa Niedzielnego. Jest też Mały Gość z obrazkiem z modlitwą za babcię i dziadka.

8. Wszystkim Parafianom i uczestnikom liturgii życzymy dobrej niedzieli i całego tygodnia!