O wiarę dla młodych

Módlmy się, aby ludzie młodzi, powołani do pełni życia, odkryli w Maryi wzór słuchania, głębię rozeznawania, odwagę wiary oraz poświęcenie się służbie.

WIELKANOC 2022

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

17.04.2022

„Oto dzień, który Pan uczynił, radujmy się w nim i weselmy”./Psalm/

pusty-grob-pixabayW dzień Zmartwychwstania Pańskiego gromadzimy się w świątyni, aby przeżywać zwycięstwo nad śmiercią, które odniósł Syn Boży przez swoje chwalebne zmartwychwstanie. To zwycięstwo podczas Wigilii Paschalnej ogłosiły rezurekcyjne dzwony.

Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa jest fundamentem naszej wiary i całego życia religijnego. Fakt ten zawsze winien budzić w nas radość i dawać nam siłę do wyznawania naszej wiary w codziennym życiu.

Przeżywając Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego, wszystkim naszym Parafianom pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia, aby zmartwychwstały Pan i Zbawiciel opromieniał swoją łaską i błogosławieństwem każdą chwilę życia i by udzielał zdrowia i wszelkich potrzebnych darów.