O wiarę dla młodych

Módlmy się, aby ludzie młodzi, powołani do pełni życia, odkryli w Maryi wzór słuchania, głębię rozeznawania, odwagę wiary oraz poświęcenie się służbie.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 2022

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY

18.04.2022

„Oto dzień, który Pan uczynił, radujmy się w nim i weselmy”./ Aklamacja/

images 1Zmartwychwstał Pan. Alleluja!  Od wczoraj obchodzimy szczególną radość w Kościele, której źródłem jest Zmartwychwstały Chrystus.

Dlatego dziś, w drugi dzień świąt, gromadzimy się na Eucharystii , by wyśpiewać na nowo Zwycięzcy Śmierci nasze Alleluja. Bóg wskrzesił Go z martwych, a my na wzór Apostołów, jesteśmy tego świadkami.

Dlatego mamy głosić, że Jezus Chrystus naprawdę zmartwychwstał i żyje wśród nas. Bądźmy radosnymi świadkami Zmartwychwstałego Pana.