Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 0

Wszystkich 189117

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

O Kościół otwarty na wszystkich

Módlmy się, aby Kościół, wierny Ewangelii i odważny w jej głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, doświadczając coraz bardziej synodalności.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

II NIEDZIELA ADWENTU 2021

2 NIEDZIELA ADWENTU

05.12.2021

 

„Przygotujcie drogę Panu, prostujcie ścieżki dla Niego”. /Łk 3,1-6/

 

adwent2Trwając w czasie oczekiwania na przyjście Chrystusa, słyszymy dziś wołanie: „ Przygotujcie drogę Panu, prostujcie ścieżki dla Niego”.

 

Adwent jest nie tylko czasem oczekiwania na Boże Narodzenie, ale przede wszystkim przygotowania swojego serca na spotkanie z Panem Jezusem.

 

Módlmy się dzisiaj o to, aby nasza codzienność i dobra materialne nie przesłoniły nam celu, do którego dążymy. Pamiętajmy również w modlitwie o Kościele na Wschodzie, który potrzebuje naszej pomocy duchowej i materialnej.

Polecamy

Polecamy

Polecamy