Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 7

Wszystkich 184823

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za małych i średnich przedsiębiorców

Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

MSZE ŚWIĘTE RORATNIE 2021

RORATY – „DROGA DO BETLEJEM”

2021

 

maxresdefaultRozpoczęliśmy Adwent – czas przygotowania na przyjście Chrystusa. Nieodłącznym elementem Adwentu są Roraty – Msze Święte odprawiane codziennie, ku czci Najświętszej Maryi Panny. Roraty to oczekiwanie na przyjście Pana z Matką Najświętszą, która pozostaje najlepszym wzorem postawy adwentowej.

 

W naszej parafii Msze św. Roratnie będą odprawiane od poniedziałku do piątku o 17:00, a w sobotę o 7:00 rano. Podczas rorat będziemy realizować program z GN "Droga do Betlejem" przybliżający miejsca w Ziemi Świętej związane z życiem i nauczaniem Pana Jezusa.

 

Tradycyjnie na roraty przynosimy serduszka z dobrymi uczynkami, spośród których będą codziennie losowane nagrody. Prosimy nie zapomnieć o lampionach.

Polecamy

Polecamy

Polecamy