Za małych i średnich przedsiębiorców

Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.

MSZE ŚWIĘTE RORATNIE 2021

RORATY – „DROGA DO BETLEJEM”

2021

maxresdefaultRozpoczęliśmy Adwent – czas przygotowania na przyjście Chrystusa. Nieodłącznym elementem Adwentu są Roraty – Msze Święte odprawiane codziennie, ku czci Najświętszej Maryi Panny. Roraty to oczekiwanie na przyjście Pana z Matką Najświętszą, która pozostaje najlepszym wzorem postawy adwentowej.

W naszej parafii Msze św. Roratnie będą odprawiane od poniedziałku do piątku o 17:00, a w sobotę o 7:00 rano. Podczas rorat będziemy realizować program z GN "Droga do Betlejem" przybliżający miejsca w Ziemi Świętej związane z życiem i nauczaniem Pana Jezusa.

Tradycyjnie na roraty przynosimy serduszka z dobrymi uczynkami, spośród których będą codziennie losowane nagrody. Prosimy nie zapomnieć o lampionach.