Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 7

Wszystkich 184823

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za małych i średnich przedsiębiorców

Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 2021

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

01.11.2021

 

„Potem ujrzałem: a oto wielki tłum, którego nie mógł nikt policzyć”  (Ap 7,2-4.9-14)

 

radiomaryja -Obchodzona dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych jest dniem pełnym radości i nadziei.

 

Radości, ponieważ wspominamy całą rzeszę ludzi, którzy poprzedzili nas w ziemskiej wędrówce, a przez swoją miłość do Boga, heroizm wiary i przylgnięcie do niego przebywają teraz w niebie i wstawiają się za nami.

 

Dzień nadziei, ponieważ również i my możemy, żyjąc w bliskiej obecności Boga osiągnąć pełnię miłości i stać się świętymi, o czym zapewnia nas słowo Boże, które usłyszymy podczas dzisiejszej Eucharystii.

Polecamy

Polecamy

Polecamy