Za małych i średnich przedsiębiorców

Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.

DZIEŃ ZADUSZNY 2021

WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

02.11.2021

,,Święta i zbawienna jest myśl modlić się za zmarłych...'' /2 Mach 12,46/

www.katolsk.no nyheterWe wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych nasze myśli kierujemy w sposób szczególny ku tym, którzy zakończyli kres ziemskiego życia i oczekują na wieczne zbawienie. Przez naszą modlitwę i ofiarowanie odpustu możemy przyjść im z pomocą, by zostali uwolnieni od kar doczesnych, na które zasłużyli swoimi grzechami.

Niech dzisiejszy dzień będzie dla nas zachętą do częstego korzystania z duchowych dóbr Kościoła i skłoni nas także do osobistego nawrócenia.

Zatem pamiętajmy o odpustach, które możemy zyskiwać przez cały miesiąc za nawiedzenie cmentarza i modlitwę w intencji zmarłych. Modlitwa i ofiarowanie odpustu za zmarłych jest o wiele ważniejsze niż wszelkie zewnętrzne przejawy pamięci!