Osoby cierpiące na depresję

Módlmy się, aby osoby cierpiące na depresję albo wypalenie zawodowe znajdowały u wszystkich wsparcie i światło otwierające na życie

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 2021

JUBILEUSZ 100 – LECIA KONSEKRACJI KOŚCIOŁA W ŁĘŻKOWICACH

24.10.2021

„Jak miła, Panie, jest świątynia Twoja”. (Ps 84)

944083 2OYb IMG 20211010 153349 98.jpgDziś nasza Parafia w Łężkowicach przeżywa Uroczystość 100-lecia konsekracji kościoła parafialnego. Do tej uroczystości przygotowywaliśmy się duchowo poprzez tygodniowe MISJE ŚWIĘTE, które poprowadzili Ojcowie Redemptoryści z Głogowa.

Uroczystej Mszy Świętej Mszy świętej Jubileuszowej koncelebrowanej o godz. 11:00 będzie przewodniczył abp Henryk Nowacki.

100 lecie konsekracji naszego kościoła jest wydarzeniem, które się nie powtórzy! Jest więc doskonałą okazją do wyrażenia z serca płynącej wdzięczności fundatorom i budowniczym, jak i wszystkim, którzy w kolejnych latach upiększali i dbali o naszą świątynię, a także obecnym parafianom i wszystkim innym osobom, które wsparły wspólne działania w przygotowaniach obchodów jubileuszu.