Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 7

Wszystkich 184823

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za małych i średnich przedsiębiorców

Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 2021

29 NIEDZIELA ZWYKŁA

17.09.2021

 

„ Bo i Syn Człowieczy nie przyszedł, aby mu służono, lecz żeby służyć”. (Mk 10, 42-45)

 

umwnngGromadzimy się na Eucharystii, by uobecnić ofiarę Jezusa Chrystusa, Tego, "który przyszedł, aby służyć" i uczynić swe zbawcze dzieło odkupieniem za nasze grzechy.

  

Aby to dzieło trwało, Chrystus ustanowił Kościół i na jego czele postawił pasterzy. Oddając hołd wszystkim następcom Chrystusa na Stolicy Piotrowej, kierujemy dziś nasze myśli i serca ku osobie papieża.

 

Prosimy o dalsze łaski dla niego, potrzebne w całkowitym oddaniu się służbie Kościołowi i całej ludzkości.

Polecamy

Polecamy

Polecamy