Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 7

Wszystkich 184823

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za małych i średnich przedsiębiorców

Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w których żyją.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁĄ 2021

28 NIEDZIELA ZWYKŁA - MISJE ŚWIĘTE

10.10.2021

 

„Któż więc może się zbawić”. /Mk 10, 17-27/

 

mqdefaultZ dniem dzisiejszym rozpoczynamy czas Misji Świętych. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej Ojców Redemptorystów: O. Jerzego Krupę oraz O. Jana Główczyka z Głogowa, którzy poprzez głoszone Słowo Boże pomogą nam odnowić naszą wiarę, by jeszcze bardziej przylgnąć do Serca Jezusowego.

 

Prosimy, aby w miarę możliwości każdy z Parafian skorzystał z tego szczególnego czasu łaski, uczestnicząc w Mszach świętych i naukach misyjnych. Szczegółowy program Misji Świętych jest dostępny w gablocie, na stronie internetowej parafii oraz na folderach.

 

Módlmy się w tych dniach szczególnie za siebie nawzajem, aby ten czas dany nam przez Boga przyniósł w naszym życiu błogosławione owoce.

Polecamy

Polecamy

Polecamy