Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 194

Wszystkich 155819

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Osoby cierpiące na depresję

Módlmy się, aby osoby cierpiące na depresję albo wypalenie zawodowe znajdowały u wszystkich wsparcie i światło otwierające na życie

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

BOŻE NARODZENIE 2020

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

25.12.2020

 

SAVE 20201225 101315Czas Świąt Bożego Narodzenia jest czasem składania sobie życzeń. W kończącym się roku naznaczonym pandemią żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego co czują serca, zwłaszcza, jeśli pomyślimy o tych, którym wirus nie pozwolił doczekać tych Świąt, dosłownie wyrwał ich z ciepła rodzinnych więzi i relacji zostawiając w niejednym polskim domu pustkę i nostalgię. Święta są tym wyjątkowym czasem, w którym choć na chwilę chcemy odnaleźć radość i cieszyć się tymi, których mamy obok siebie.

 

Niech Jezus, który przychodzi z Dobrą Nowiną, napełni nasze domy i serca swoim pokojem. Niech da nam poczucie pewności, że każdy z nas jest chciany i kochany przez Boga.

 

Życzmy sobie cichości stajenki betlejemskiej i pokory prostych pasterzy, bo w cichości i pokorze przychodzi Bóg. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionych Świąt!!!

Ks. Krzysztof Cwenar

Ks. Krzysztof Baran

Polecamy

Polecamy

Polecamy