Braterstwo ludzkie

Aby Pan dał nam łaskę, byśmy żyli w pełnym braterstwie z braćmi i siostrami z innych religii, modląc się za siebie wzajemnie, z otwartością na wszystkich.

BOŻE NARODZENIE 2020

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

25.12.2020

SAVE 20201225 101315Czas Świąt Bożego Narodzenia jest czasem składania sobie życzeń. W kończącym się roku naznaczonym pandemią żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego co czują serca, zwłaszcza, jeśli pomyślimy o tych, którym wirus nie pozwolił doczekać tych Świąt, dosłownie wyrwał ich z ciepła rodzinnych więzi i relacji zostawiając w niejednym polskim domu pustkę i nostalgię. Święta są tym wyjątkowym czasem, w którym choć na chwilę chcemy odnaleźć radość i cieszyć się tymi, których mamy obok siebie.

Niech Jezus, który przychodzi z Dobrą Nowiną, napełni nasze domy i serca swoim pokojem. Niech da nam poczucie pewności, że każdy z nas jest chciany i kochany przez Boga.

Życzmy sobie cichości stajenki betlejemskiej i pokory prostych pasterzy, bo w cichości i pokorze przychodzi Bóg. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionych Świąt!!!

Ks. Krzysztof Cwenar

Ks. Krzysztof Baran