Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 37

Wszystkich 240665

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za osoby z niepełnosprawnościami

Módlmy się, aby osoby z niepełnosprawnościami były w centrum uwagi społeczeństwa, a instytucje promowały programy integracyjne, które zwiększyłyby ich aktywne uczestnictwo.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

WIGILIA 2020

WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

24.12.2020

 

opłatek

Dzisiaj przeżywamy dzień bardzo wyjątkowy i na swój sposób jedyny. Wigilia. Dzień tak bliski polskim rodzinom, dzień pojednania z tymi, z którymi byliśmy skłóceni, których może obraziliśmy albo wyrządziliśmy jakąś szkodę.

 

Podczas wspólnej wieczerzy będziemy łamać się opłatkiem i przepraszać za wyrządzone zło. Wyciągnijmy ręce do zgody. Przeżyjmy ponadto wieczerzę wigilijną w gronie swojej rodziny. Pamiętajmy o jej chrześcijańskim charakterze. Niech nie zabraknie wspólnej modlitwy, odczytania fragmentu Pisma Świętego o Bożym Narodzeniu. Nie zapomnimy o śpiewie kolęd i o ludziach samotnych. Świętowanie Bożego Narodzenia w naszym kościele rozpoczniemy Pasterką o 24:00 na którą zapraszamy tylko przedstawicieli rodzin naszej Parafii, ponieważ nie wszyscy będą mogli wejść do świątyni.

 

Przeżyjmy ten wyjątkowy wieczór i te święta w radości narodzenia Pana i wprowadźmy tę radość razem z miłością w nasze życie, w każdy dzień.

Polecamy

Polecamy

Polecamy