Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nową wiosnę misyjną w Kościele.

WIELKI ODPUST W BOCHNI 2019

PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MATKI BOSKIEJ BOCHEŃSKIEJ

8.10.2019

478125 956H DSC 3518 98W dniach 6-13 października 2019 r. w sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Bochni trwa Wielki Odpust pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha, odważnie bronić wiary”.

Nasza parafia jest zaproszona we wtorek 8 października na godz. 17.00. Jak co roku pójdziemy w pieszej pielgrzymce. Tradycyjnie wyjście pielgrzymki będzie miało miejsce spod kościoła w Chełmie o godz. 14:00. Połączymy się tam z pielgrzymką z Chełma i Gierczyc.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania i spojrzenia w oblicze Matki Bożej Bocheńskiej.

(FOTO w galerii)