Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 81

Wszystkich 66434

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Aby każdy kraj postanowił podjąć konieczne kroki, by jego priorytetem stała się przyszłość ludzi młodych, zwłaszcza tych, którzy cierpią.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

WIELKI ODPUST W BOCHNI 2019

PIELGRZYMKA DO SANKTUARIUM MATKI BOSKIEJ BOCHEŃSKIEJ

8.10.2019

 

478125 956H DSC 3518 98W dniach 6-13 października 2019 r. w sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Bochni trwa Wielki Odpust pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha, odważnie bronić wiary”.

 

  Nasza parafia jest zaproszona we wtorek 8 października na godz. 17.00. Jak co roku pójdziemy w pieszej pielgrzymce. Tradycyjnie wyjście pielgrzymki będzie miało miejsce spod kościoła w Chełmie o godz. 14:00. Połączymy się tam z pielgrzymką z Chełma i Gierczyc.

                                                                      

Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania i spojrzenia w oblicze Matki Bożej Bocheńskiej.

(FOTO w galerii)

Polecamy

Polecamy

Polecamy