Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nową wiosnę misyjną w Kościele.

RÓŻANIEC 2019

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO

Rozpoczęliśmy październik– miesiąc modlitwy różańcowej! Maryja w objawieniach często zachęcała, abyśmy odmawiali różaniec. Idąc za Jej wezwaniem, zachęcamy do codziennego wspólnego rozważania tajemnic różańcowych w naszych domach, rodzinach i w naszej świątyni.

Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie o godz. 17:30, natomiast w niedziele o godz. 15:30. Zaś w kaplicy w Targowisku różaniec codziennie z wyjątkiem niedziel o godz. 17:00, a w sobotę pół godziny przed Mszą świętą. Za odmówienie pięciu dziesiątek różańca w kościele, w kaplicy, w gronie rodziny można uzyskać odpust zupełny.

Papież Franciszek miesiąc październik ogłosił Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym pod hasłem – „Ochrzczeni i posłani”. Przez sakrament Chrztu wszyscy jesteśmy Kościołem, który z natury jest misyjny. W naszych modlitwach różańcowych polecajmy Dzieło Misyjne Kościoła, a także misjonarzy i misjonarki.