Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nową wiosnę misyjną w Kościele.

WAKACJE 2019

ZAKOŃCZYLIŚMY ROK SZKOLNY i KATECHETYCZNY 2018/2019

19.06.2019

imagesW środę 19 czerwca 2019 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Uroczystość poprzedzona została Mszą św. dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Targowisku w kaplicy o godz. 8:00, natomiast dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Książnicach w naszym kościele również o godz. 8:00.

Podczas Mszy św. dziękowaliśmy Panu Bogu za miesiące wytężonej nauki i pracy oraz prosiliśmy o szczęśliwe wakacje i dobre wykorzystanie czasu wolnego.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanych wakacji! Przypominamy o obowiązkach chrześcijańskich, zwłaszcza o niedzielnej Mszy Świętej i właściwym stroju podczas liturgii.