Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 9

Wszystkich 60253

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Aby tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nową wiosnę misyjną w Kościele.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ 2019

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

16.06.2019

 

„Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu”. / Aklamacja/

 

200167 20270AO 54Zatrzymujemy się dziś w sposób szczególny nad tajemnicą Trójcy Świętej.

 

Prawdę o jedynym Bogu w Trzech Osobach objawił nam Jezus Chrystus. Uwielbiamy  Boga w Trójcy Świętej, ilekroć czynimy znak krzyża i odmawiamy modlitwę „Chwała Ojcu”. Oddawanie chwały Bogu to również zachwyt nad Jego miłością i nad Tym, co od niego otrzymujemy.

 

Zarówno tu, w kościele podczas Mszy św., jak i poza nim chwalmy w naszych sercach Boga w Trójcy Świętej.

Polecamy

Polecamy

Polecamy