Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby tchnienie Ducha Świętego wzbudziło nową wiosnę misyjną w Kościele.

NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ 2019

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

16.06.2019

„Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu”. / Aklamacja/

200167 20270AO 54Zatrzymujemy się dziś w sposób szczególny nad tajemnicą Trójcy Świętej.

Prawdę o jedynym Bogu w Trzech Osobach objawił nam Jezus Chrystus. Uwielbiamy  Boga w Trójcy Świętej, ilekroć czynimy znak krzyża i odmawiamy modlitwę „Chwała Ojcu”. Oddawanie chwały Bogu to również zachwyt nad Jego miłością i nad Tym, co od niego otrzymujemy.

Zarówno tu, w kościele podczas Mszy św., jak i poza nim chwalmy w naszych sercach Boga w Trójcy Świętej.