Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby wszyscy, którzy wymierzają sprawiedliwość, działali uczciwie, i aby niesprawiedliwość, która szerzy się w świecie, nie miała ostatniego słowa.

DZIEŃ PIĘĆDZIESIĄTNICY 2019

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA SWIĘTEGO

09.06.2019

„Niech zstąpi Duch Twój i odnowi ziemię”. /Psalm/

pobrany plikPrzeżywamy dzisiaj uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zebrani w naszym parafialnym wieczerniku na celebrowaniu Eucharystii wspominamy dar Ducha Świętego udzielony Apostołom, początki Kościoła i jego misję względem wszystkich ludów i narodów.

Uczniowie  zostali napełnieni Duchem Świętym i zaczęli głosić Dobrą Nowinę w różnych językach, tak jak im Duch pozwalał mówić.

Modlimy się dzisiaj, aby Bóg zesłał dary Ducha Świętego na całą ziemię i dokonał w naszych sercach  tych cudów, które zdziałał w początkach  głoszenia Ewangelii.