Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 21

Wszystkich 58191

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Aby wszyscy, którzy wymierzają sprawiedliwość, działali uczciwie, i aby niesprawiedliwość, która szerzy się w świecie, nie miała ostatniego słowa.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

DZIECI KOMUNIJNE W KALWARII 2019

PIELGRZYMKA DZIECI KOMUNIJNYCH

 

W ostatni dzień maja 2019 r. grupa dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii świętej udała się z pielgrzymką dziękczynną do Kalwarii Zebrzydowskiej. Razem z dziećmi byli obecni księża z naszej parafii oraz rodzice i najbliżsi.

  

W kalwaryjskiej bazylice uczestniczyliśmy we Mszy świętej, na zakończenie której u stóp kalwaryjskiej Pani wszystkie dzieci zostały zawierzone szczególnej opiece Matki Bożej. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie - Łagiewnikach.

  

Wspaniała pogoda, jaka nam w ten dzień towarzyszyła była dopełnieniem radości i wdzięczności Panu Bogu za przeżyty dzień Pierwszej Komunii świętej.

(FOTO w galerii)

Polecamy

Polecamy

Polecamy