Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Za kapłanów, aby prowadząc wstrzemięźliwe i pokorne życie, z zaangażowaniem okazywali aktywną solidarność najuboższym.

DZIECI KOMUNIJNE W KALWARII 2019

PIELGRZYMKA DZIECI KOMUNIJNYCH

W ostatni dzień maja 2019 r. grupa dzieci, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii świętej udała się z pielgrzymką dziękczynną do Kalwarii Zebrzydowskiej. Razem z dziećmi byli obecni księża z naszej parafii oraz rodzice i najbliżsi.

W kalwaryjskiej bazylice uczestniczyliśmy we Mszy świętej, na zakończenie której u stóp kalwaryjskiej Pani wszystkie dzieci zostały zawierzone szczególnej opiece Matki Bożej. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie - Łagiewnikach.

Wspaniała pogoda, jaka nam w ten dzień towarzyszyła była dopełnieniem radości i wdzięczności Panu Bogu za przeżyty dzień Pierwszej Komunii świętej.

(FOTO w galerii)