Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby wszyscy, którzy wymierzają sprawiedliwość, działali uczciwie, i aby niesprawiedliwość, która szerzy się w świecie, nie miała ostatniego słowa.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 2019

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

26.05.2019

„Niech się nie trwoży serce wasze ani się nie lęka.” /J 14, 23-29/

witajcie sPan Jezus mówi dzisiaj do każdego z nas: „Niech się nie trwoży serce wasze ani się nie lęka. To zdanie nie spowoduje, ze znikną  wszelkie trudności z naszego życia, a problemy się rozwiążą.

Słysząc  to zapewnienie, możemy mieć pewność, że w tych ciężkich sytuacjach nie jesteśmy sami. Jezus daje nam siłę i pokój, którego świat dać nie może. Niech nadzieja, a nie lęk, towarzyszy nam w naszej codzienności i kontakcie Panem Bogiem.

Rozpoczynamy dzisiaj roczną serię niedziel synodalnych w czasie których będziemy zastanawiać się nad sensem naszej przynależności do parafii. Chcemy modlić się za naszą parafię, aby był w niej widoczny duch Chrystusa, który gromadzi nas i tworzy jedną wielką rodzinę zatroskaną o siebie nawzajem.