Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby wszyscy, którzy wymierzają sprawiedliwość, działali uczciwie, i aby niesprawiedliwość, która szerzy się w świecie, nie miała ostatniego słowa.

UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. 2019

I KOMUNIA ŚWIĘTA W ŁĘŻKOWICACH

26.05.2019

boze cialo 18Dzisiaj 26 maja 2019 r., przeżywaliśmy w naszej wspólnocie Uroczystość       I Komunii Świętej. 21 dzieci po raz pierwszy przyjęło Pana Jezusa do swego serca.

Pierwszej Komunii Świętej udzielił dzieciom Ks. Proboszcz, który przewodniczył też dzisiejszej uroczystości, która miała miejsce w kościele parafialnym w Łężkowicach o godz. 11:00. Do uroczystości dostosowała się też piękna pogoda.

Niech dzisiejsze pierwsze spotkanie dzieci z Chrystusem obecnym w Eucharystii, zaowocuje w nich coraz dojrzalszą przyjaźnią z Bogiem na całe ich życie.