Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 23

Wszystkich 58193

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Aby wszyscy, którzy wymierzają sprawiedliwość, działali uczciwie, i aby niesprawiedliwość, która szerzy się w świecie, nie miała ostatniego słowa.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚW. 2019

I KOMUNIA ŚWIĘTA W ŁĘŻKOWICACH

26.05.2019

 

boze cialo 18Dzisiaj 26 maja 2019 r., przeżywaliśmy w naszej wspólnocie Uroczystość       I Komunii Świętej. 21 dzieci po raz pierwszy przyjęło Pana Jezusa do swego serca.

 

Pierwszej Komunii Świętej udzielił dzieciom Ks. Proboszcz, który przewodniczył też dzisiejszej uroczystości, która miała miejsce w kościele parafialnym w Łężkowicach o godz. 11:00. Do uroczystości dostosowała się też piękna pogoda.

  

Niech dzisiejsze pierwsze spotkanie dzieci z Chrystusem obecnym w Eucharystii, zaowocuje w nich coraz dojrzalszą przyjaźnią z Bogiem na całe ich życie.

Polecamy

Polecamy

Polecamy