Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 22

Wszystkich 58192

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Aby wszyscy, którzy wymierzają sprawiedliwość, działali uczciwie, i aby niesprawiedliwość, która szerzy się w świecie, nie miała ostatniego słowa.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

DZIEWCZĘCA SŁUŻBA MARYJNA W ZABAWIE 2019

DIECEZJALNA PIELGRZYMKA DSM DO ZABAWY

 

phoca thumb l PIELGRZYMKA DSM DO ZABAWY 2019 3W sobotę 11 maja 2019 r. dziewczęta z naszej parafialnej DSM wzięły udział w diecezjalnej pielgrzymce DSM do Wał Rudy, gdzie podczas Drogi Krzyżowej modliły się za wstawiennictwem bł. Karoliny o „serca czyste każdego chłopca i dziewczyny”.

 

Najważniejszym punktem programu była Msza święta w Sanktuarium w Zabawie pod przewodnictwem bp Leszka Leszkiewicza, który kierując pytanie „Kto chce być jak Maryja, jak bł. Karolina?” - zwrócił uwagę na to, że nie wystarczy sama chęć, trzeba robić wiele albo i wszystko, aby tą świętość osiągnąć.

 

Po zakończonej Mszy świętej nasze dziewczęta wraz z grupą 2 tysięcy dziewcząt z całej diecezji zatańczyły taniec uwielbienia. Pełne radości z przeżytego dnia wróciły do domu.

(FOTO w galerii)

Polecamy

Polecamy

Polecamy