Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby wszyscy, którzy wymierzają sprawiedliwość, działali uczciwie, i aby niesprawiedliwość, która szerzy się w świecie, nie miała ostatniego słowa.

DZIEWCZĘCA SŁUŻBA MARYJNA W ZABAWIE 2019

DIECEZJALNA PIELGRZYMKA DSM DO ZABAWY

phoca thumb l PIELGRZYMKA DSM DO ZABAWY 2019 3W sobotę 11 maja 2019 r. dziewczęta z naszej parafialnej DSM wzięły udział w diecezjalnej pielgrzymce DSM do Wał Rudy, gdzie podczas Drogi Krzyżowej modliły się za wstawiennictwem bł. Karoliny o „serca czyste każdego chłopca i dziewczyny”.

Najważniejszym punktem programu była Msza święta w Sanktuarium w Zabawie pod przewodnictwem bp Leszka Leszkiewicza, który kierując pytanie „Kto chce być jak Maryja, jak bł. Karolina?” - zwrócił uwagę na to, że nie wystarczy sama chęć, trzeba robić wiele albo i wszystko, aby tą świętość osiągnąć.

Po zakończonej Mszy świętej nasze dziewczęta wraz z grupą 2 tysięcy dziewcząt z całej diecezji zatańczyły taniec uwielbienia. Pełne radości z przeżytego dnia wróciły do domu.

(FOTO w galerii)