Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby dzięki zaangażowaniu swoich członków Kościół w Afryce był zaczynem jedności wśród narodów, znakiem nadziei dla tego kontynentu.

SAKRAMENT BIERZMOWANIA 2019

BIERZMOWANIE MŁODZIEŻY Z NASZEJ PARAFII

02.05.2019

826765 D1Jx DSC 0585 98W dniu dzisiejszym, tj. 2 maja 2019 r. w kościele parafialnym w Cikowicach o godz. 18:00 ks. Biskup Stanisław Salaterski udzielił młodzieży z naszej parafii sakramentu bierzmowania - dojrzałości chrześcijańskiej.

Sakrament bierzmowania jest dopełnieniem tego, co zostało zapoczątkowane w sakramencie chrztu, czyli nowego życia, "z wody i Ducha".

Polećmy Bogu nowo bierzmowanych, aby mężnie wyznawali swoją wiarę oraz nigdy nie sprzeniewierzyli się Darom, które przez włożenie rąk biskupa i namaszczenie Krzyżmem otrzymali.

(FOTO w galerii)