Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby dzięki zaangażowaniu swoich członków Kościół w Afryce był zaczynem jedności wśród narodów, znakiem nadziei dla tego kontynentu.

MAJÓWKA 2019

ROZPOCZYNAMY NABOŻEŃSTWA MAJOWE

pobrany plikRozpoczął się maj – miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej. Przy krzyżach przydrożnych, kapliczkach i figurach, w kościołach i kaplicach, rozbrzmiewa wieczorami przepiękna litania loretańska, w której czcimy Najświętszą Maryję Pannę.

W naszym kościele parafialnym w Łężkowicach nabożeństwa majowe będą odprawiane codziennie po Mszy świętej wieczornej, czyli około godz. 18:30; w kaplicy w Targowisku o godz. 18:00, zaś a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 16:00. Zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału w nabożeństwach majowych w kościele, zwłaszcza dzieci i młodzież, a także do podtrzymania zwyczaju śpiewania litanii loretańskiej przy kapliczkach.

W tym czasie gorąco dziękujmy Panu Bogu za Matkę Syna Bożego, za Jej wstawiennictwo i prosimy o dalszą opiekę nad nami.