Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 6

Wszystkich 55595

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Aby rodziny, dzięki życiu pełnemu modlitwy i miłości, stawały się coraz bardziej „laboratoriami humanizacji”.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

MAJÓWKA 2019

ROZPOCZYNAMY NABOŻEŃSTWA MAJOWE

 

pobrany plikRozpoczął się maj – miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej. Przy krzyżach przydrożnych, kapliczkach i figurach, w kościołach i kaplicach, rozbrzmiewa wieczorami przepiękna litania loretańska, w której czcimy Najświętszą Maryję Pannę.

 

W naszym kościele parafialnym w Łężkowicach nabożeństwa majowe będą odprawiane codziennie po Mszy świętej wieczornej, czyli około godz. 18:30; w kaplicy w Targowisku o godz. 18:00, zaś a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 16:00. Zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału w nabożeństwach majowych w kościele, zwłaszcza dzieci i młodzież, a także do podtrzymania zwyczaju śpiewania litanii loretańskiej przy kapliczkach.

 

W tym czasie gorąco dziękujmy Panu Bogu za Matkę Syna Bożego, za Jej wstawiennictwo i prosimy o dalszą opiekę nad nami.

Polecamy

Polecamy

Polecamy