Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 7

Wszystkich 55596

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Aby rodziny, dzięki życiu pełnemu modlitwy i miłości, stawały się coraz bardziej „laboratoriami humanizacji”.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

JASNE DNI 2019

TRIDUUM PRZED BIERZMOWANIEM

 

images 1W czwartek 2 maja 2019r. w kościele parafialnym w Cikowicach, zostanie udzielony Sakrament Bierzmowania młodzieży z naszej parafii.

 

Z tej racji zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VIII i 3 gimnazjalnych wraz z rodzicami na Triduum przed przyjęciem tego sakramentu od poniedziałku do środy na godz. 18:00. Spowiedź dla kandydatów, świadków i rodziców będzie w środę od godz. 17:00.

 

Triduum to czas bezpośredniego przygotowania kandydatów na przyjęcie Ducha Świętego wraz z Jego darami. Prośmy za nimi Chrystusa, aby wylał na nich Ducha Świętego, by mogli mężnie wyznawać swoją wiarę i postępować według jej zasad.

Polecamy

Polecamy

Polecamy