Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby dzięki zaangażowaniu swoich członków Kościół w Afryce był zaczynem jedności wśród narodów, znakiem nadziei dla tego kontynentu.

ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 2019

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

28.04.2019

„ Dziękujcie Panu, bo jest miłosierny”. / Psalm/

topmTrwając w radości wielkanocnej, dziś w II Niedzielę Wielkanocną obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. Święto to było pragnieniem samego Jezusa, które przekazała nam św. Siostra Faustyna.

W swoim Dzienniczku zapisała: „Podczas modlitwy usłyszałam te słowa: Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia". W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego.

Otwórzmy zatem nasze serca na działanie Bożych łask, które płyną z otwartego serca Zbawiciela.