Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby rodziny, dzięki życiu pełnemu modlitwy i miłości, stawały się coraz bardziej „laboratoriami humanizacji”.

DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH 2019

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY

22.04.2019

A oto Jezus stanął przed nimi i rzekł: "Witajcie". /Aklamacja/

Chrystus-zmartwychwstały-i-niewiastyZmartwychwstał Pan. Alleluja!  Od wczoraj obchodzimy szczególną radość w Kościele, której źródłem jest Zmartwychwstały Chrystus.

Dlatego dziś, w drugi dzień świąt, gromadzimy się na Eucharystii , by wyśpiewać na nowo Zwycięzcy Śmierci nasze Alleluja. Bóg wskrzesił Go z martwych, a my na wzór Apostołów, jesteśmy tego świadkami.

Dlatego mamy głosić, że Jezus Chrystus naprawdę zmartwychwstał i żyje wśród nas. Bądźmy radosnymi świadkami Zmartwychwstałego Pana.