Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 5

Wszystkich 50554

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za kapłanów, aby prowadząc wstrzemięźliwe i pokorne życie, z zaangażowaniem okazywali aktywną solidarność najuboższym.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

V NIEDZIELA W WIELKIM POŚCIE 2019

5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

07.04.2019

 

„Niewiasto, nikt cię nie potępił? I Ja ciebie nie potępiam. Idź, a od tej chwili już nie grzesz. /J 8,1-11/

 

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 2019I Ja ciebie nie potępiam. Usłyszała kobieta z dzisiejszej Ewangelii najpiękniejsze zdanie świata. Zdanie, które przywróciło jej życie, które sprawiło, że grzech został jej odpuszczony. Mogła wrócić do domu i zacząć nowe życie.

 

Jezus nigdy nie potępia. On zawsze okazuje miłosierdzie. Takie jest miłosierdzie, bo taki jest Bóg – bogaty w przebaczanie. Trzeba tylko chcieć przyjść do Niego, uznać swoją grzeszność.

 

Nikt z nas nie jest bez grzechu. Wszyscy potrzebujemy miłosierdzia. A na grzech nie ma innego lekarstwa jak Miłosierdzie Boże.

Polecamy

Polecamy

Polecamy