Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 5

Wszystkich 50554

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za kapłanów, aby prowadząc wstrzemięźliwe i pokorne życie, z zaangażowaniem okazywali aktywną solidarność najuboższym.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

PARAFIALNA WYCIECZKA 2019

WYCIECZKA PARAFIALNA DO SANDOMIERZA

06.04.2019

 

W piękną słoneczną wiosenną sobotę 6 kwietnia 2019 r. wyruszyliśmy z naszej parafii do Sandomierza, by poznać smak tego uroczego miasteczka, którego początki sięgają okresu średniowiecza, a bogactwo zabytków przyciąga ogromne rzesze turystów nie tylko z Polski.

 

Niezapomniane wrażenie zrobiły na nas sandomierskie podziemia oraz Wąwóz św. Jadwigi, nie mówiąc o Bazylice katedralnej oraz o innych świątyniach Sandomierza. Skoro wycieczka była śladami serialowego Ojca Mateusza, nie mogło zabraknąć spotkania z głównymi bohaterami ulubionego serialu. Niektórym udało się uchwycić O. Mateusza podczas kręcenia kolejnych odcinków, a byli też tacy, którzy zrobili sobie wspólną fotkę z Natalią (Kinga Preis) czy aspirantem Noculem (Michał Piela).

 

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Pacanowie, z czego najbardziej ucieszyły się dzieciaki, bo nie od dziś wiadomo, z czym kojarzy się ta niewielka miejscowość.

(FOTO w galerii)

Polecamy

Polecamy

Polecamy