Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Za lekarzy i personel organizacji humanitarnych, przebywających na obszarach objętych wojną, którzy ryzykują własne życie, by ratować życie innych.

PARAFIALNA WYCIECZKA 2019

WYCIECZKA PARAFIALNA DO SANDOMIERZA

06.04.2019

W piękną słoneczną wiosenną sobotę 6 kwietnia 2019 r. wyruszyliśmy z naszej parafii do Sandomierza, by poznać smak tego uroczego miasteczka, którego początki sięgają okresu średniowiecza, a bogactwo zabytków przyciąga ogromne rzesze turystów nie tylko z Polski.

Niezapomniane wrażenie zrobiły na nas sandomierskie podziemia oraz Wąwóz św. Jadwigi, nie mówiąc o Bazylice katedralnej oraz o innych świątyniach Sandomierza. Skoro wycieczka była śladami serialowego Ojca Mateusza, nie mogło zabraknąć spotkania z głównymi bohaterami ulubionego serialu. Niektórym udało się uchwycić O. Mateusza podczas kręcenia kolejnych odcinków, a byli też tacy, którzy zrobili sobie wspólną fotkę z Natalią (Kinga Preis) czy aspirantem Noculem (Michał Piela).

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Pacanowie, z czego najbardziej ucieszyły się dzieciaki, bo nie od dziś wiadomo, z czym kojarzy się ta niewielka miejscowość.

(FOTO w galerii)