Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Za lekarzy i personel organizacji humanitarnych, przebywających na obszarach objętych wojną, którzy ryzykują własne życie, by ratować życie innych.

NIEDZIELA PALMOWA 2019

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

14.04.2019

„Boże mój, Boże, czemuś mnie opuścił?” /Psalm/

pobrany plikW dzisiejszą niedzielę Palmową, która jest pamiątką triumfalnego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy, rozpoczynamy Wielki Tydzień – najważniejszy w roku czas dla chrześcijan.

Kulminacyjnym momentem tego tygodnia będzie Triduum Paschalne, czyli trzy święte dni męki, śmierci i chwalebnego Zmartwychwstania Jezusa. Przeżyjmy je tak, jak przystoi to ludziom wiary.

Niech te wyjątkowe dni w roku, będą dla nas dniami szczególnego przeżywania Misterium Paschalnego. A jego wyrazem niech będzie nasz liczny udział w Liturgii Wielkiego Tygodnia i czuwanie przy Chrystusie.

Program Triduum Paschalnego i adoracji parafialnej jest umieszczony pod ogłoszeniami duszpasterskimi.

(FOTO w galerii)