Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Za lekarzy i personel organizacji humanitarnych, przebywających na obszarach objętych wojną, którzy ryzykują własne życie, by ratować życie innych.

ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI 2019

ZAKOŃCZYŁY SIĘ PARAFIALNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

03.04.2019

rekolekcjeDobiegły końca w naszej wspólnocie Rekolekcje Wielkopostne. Panu Bogu dziękujemy za ten święty czas łaski.

Po Bogu naszą wdzięczność pragniemy wyrazić pod adresem Ojca Rekolekcjonisty, za trud wygłoszonych nauk rekolekcyjnych i Was drodzy Parafianie za uczestnictwo.

Umocnieni i odnowieni na Duchu w czasie tych dni, trwajmy w pokorze i czystości serca w oczekiwaniu Świąt Wielkanocnych.