Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 120

Wszystkich 92220

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Wyzwolenie z uzależnień

Módlmy się, aby wszystkie osoby będące pod wpływem uzależnień uzyskały dobrą pomoc i towarzyszenie

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

PARAFIALNE REKOLEKCJE 2019

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE W NASZEJ PARAFII

31.03.2019

 

REKOLEKCJE-WIELKOPOSTNE-jtm39wntRozpoczęliśmy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które w tym roku głosi O. Bogdan Bańdur ze Zgromadzenia Ojców Redemptorystów z Gliwic.  

 

To szczególny czas i okazja do zmian w swoim życiu. Spotkania rekolekcyjne trwać będą do środy włącznie.

 

Zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w tych rekolekcjach i życzymy Wam pięknych duchowych przeżyć, podczas tego czasu łaski. Niech uczestnictwo w naukach rekolekcyjnych i spowiedź św. będą  najważniejszym zadaniem naszym na najbliższe trzy dni.

Polecamy

Polecamy

Polecamy