Wyzwolenie z uzależnień

Módlmy się, aby wszystkie osoby będące pod wpływem uzależnień uzyskały dobrą pomoc i towarzyszenie

PARAFIALNE REKOLEKCJE 2019

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE W NASZEJ PARAFII

31.03.2019

REKOLEKCJE-WIELKOPOSTNE-jtm39wntRozpoczęliśmy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które w tym roku głosi O. Bogdan Bańdur ze Zgromadzenia Ojców Redemptorystów z Gliwic.

To szczególny czas i okazja do zmian w swoim życiu. Spotkania rekolekcyjne trwać będą do środy włącznie.

Zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w tych rekolekcjach i życzymy Wam pięknych duchowych przeżyć, podczas tego czasu łaski. Niech uczestnictwo w naukach rekolekcyjnych i spowiedź św. będą  najważniejszym zadaniem naszym na najbliższe trzy dni.