Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Za kapłanów, aby prowadząc wstrzemięźliwe i pokorne życie, z zaangażowaniem okazywali aktywną solidarność najuboższym.

PARAFIALNE REKOLEKCJE 2019

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE W NASZEJ PARAFII

31.03.2019

REKOLEKCJE-WIELKOPOSTNE-jtm39wntRozpoczęliśmy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które w tym roku głosi O. Bogdan Bańdur ze Zgromadzenia Ojców Redemptorystów z Gliwic.

To szczególny czas i okazja do zmian w swoim życiu. Spotkania rekolekcyjne trwać będą do środy włącznie.

Zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w tych rekolekcjach i życzymy Wam pięknych duchowych przeżyć, podczas tego czasu łaski. Niech uczestnictwo w naukach rekolekcyjnych i spowiedź św. będą  najważniejszym zadaniem naszym na najbliższe trzy dni.