Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 5

Wszystkich 50554

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za kapłanów, aby prowadząc wstrzemięźliwe i pokorne życie, z zaangażowaniem okazywali aktywną solidarność najuboższym.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

IV NIEDZIELA W WIELKIM POŚCIE 2019

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

31.03.2019

 

„Ojcze, zgrzeszyłem przeciw Bogu i względem ciebie”. /Łk 15,1-3.11-32/

 

d173646040„ W imię Chrystusa prosimy: pojednajcie się z Bogiem” -  woła dzisiaj do nas św. Paweł.

 

Pojednać się z Bogiem to wyznać swoje grzechy w sakramencie spowiedzi. Pojednać się z Bogiem to także przyjąć Boże przebaczenie. Miłosierny Bóg Ojciec wypatruje naszego powrotu. Nie czyni wyrzutów, przyjmuje skruszone dziecko. Bierze w ramiona. To się dokonuje także podczas Eucharystii.

 

To od naszej duchowej postawy zależy, na ile pojednamy się z Bogiem. On na nas czeka, wybiega naprzeciw.

Polecamy

Polecamy

Polecamy