Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby rodziny, dzięki życiu pełnemu modlitwy i miłości, stawały się coraz bardziej „laboratoriami humanizacji”.

SPOWIEDŹ PARAFIALNA 2019

DZIEŃ SPOWIEDZI WIELKOPOSTNEJ

02.04.2019

imagesRekolekcje to także czas, by „odzyskać” czystość duszy w sakramencie pokuty i pojednania.

Okazją do tego jest dzisiejszy dzień w naszej wspólnocie – dzień spowiedzi świętej. Warto się do tej rekolekcyjnej spowiedzi dobrze przygotować, spojrzeć w głąb swojego serca , aby dobrze ją przeżyć.

Spowiednicy będą czekali w konfesjonałach przed południem: od 9:00 - 10:00 i 10:30 - 12:00 oraz  po południu: od 15:30 - 16:30 i 17:00 - 18:00. Spotkaj się z Jezusem w sakramencie pokuty i pojednania.