Szanowny użytkowniku! Informujemy, iż korzystając z Parafialnego Portalu Informacyjnego, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu końcowym plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Szczegółowe informacje o przysługujących Ci uprawnieniach dotyczących przetwarzania danych znajdziesz w Polityce prywatności Portalu.

Odtwarzacz

Teraz gramy:

Wyszukiwarka

Wizyty na stronie

Dzisiaj 5

Wszystkich 50554

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Rok Liturgiczny

ROK LITURGICZNY 2018

Różaniec Święty

Za kapłanów, aby prowadząc wstrzemięźliwe i pokorne życie, z zaangażowaniem okazywali aktywną solidarność najuboższym.

V Synod Diecezji

V-Synod-Diecezji-Tarnowskiej

MŁODZIEŻOWA DROGA KRZYŻOWA 2019

DROGA KRZYŻOWA DLA MŁODYCH

29.03.2019

 

W piątek trzeciego tygodnia Wielkiego Postu w naszym kościele parafialnym mogliśmy uczestniczyć w innej niż zwykle Drodze Krzyżowej przygotowanej przez ks. Krzysztofa wraz z grupą młodzieży naszej parafii.

  

W centralnym punkcie kościoła stanęła otwarta trumna wokół której rozgrywały się przedstawione przez młodzież współczesne dramaty życiowe.

 

Każdy z tych ludzkich dramatów wpisany był w konkretną stację Drogi Krzyża naszego Zbawiciela, a każdy z uczestników był głęboko poruszony głębią treści, scenariusza i przesłania jakie nam pozostało po tej niecodziennej Drodze Krzyżowej.

Polecamy

Polecamy

Polecamy