Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Za kapłanów, aby prowadząc wstrzemięźliwe i pokorne życie, z zaangażowaniem okazywali aktywną solidarność najuboższym.

MŁODZIEŻOWA DROGA KRZYŻOWA 2019

DROGA KRZYŻOWA DLA MŁODYCH

29.03.2019

W piątek trzeciego tygodnia Wielkiego Postu w naszym kościele parafialnym mogliśmy uczestniczyć w innej niż zwykle Drodze Krzyżowej przygotowanej przez ks. Krzysztofa wraz z grupą młodzieży naszej parafii.

W centralnym punkcie kościoła stanęła otwarta trumna wokół której rozgrywały się przedstawione przez młodzież współczesne dramaty życiowe.

Każdy z tych ludzkich dramatów wpisany był w konkretną stację Drogi Krzyża naszego Zbawiciela, a każdy z uczestników był głęboko poruszony głębią treści, scenariusza i przesłania jakie nam pozostało po tej niecodziennej Drodze Krzyżowej.