Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Aby dzięki zaangażowaniu swoich członków Kościół w Afryce był zaczynem jedności wśród narodów, znakiem nadziei dla tego kontynentu.

NABOŻEŃSTWA PASYJNE 2019

WIELKI POST - CZASEM PRZEMIANY

„Rozmyślajmy dziś, wierni Chrześcijanie, Jako Pan Chrystus cierpiał za nas rany” /Pieśń/

00002058 nawracajcie sie i wierzcie w ewangelie 473 1W Polsce o atmosferze Wielkiego Postu zadecydowały dwa nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale. Większość wierzących Polaków docenia tę formę przeżycia religijnego, o czym świadczy liczny udział wiernych w tych nabożeństwach wielkopostnych.

W naszej parafii porządek tych nabożeństw będzie według następującego porządku: DROGA KRZYŻOWA w piątek o 16:30 oraz w sobotę dla dzieci o 9:00. Droga Krzyżowa dla młodzieży w piątek po I, III i V niedzieli Wielkiego Postu o 19:00. Droga Krzyżowa w Targowisku w piątki o 17:30. Natomiast GORZKIE ŻALE w każdą niedzielę o 15:00.

Niech dobrze przeżywana Męka Jezusa podczas tych nabożeństw, pozwoli nam lepiej przeżywać okres Wielkiego Postu.