Odtwarzacz

Teraz gramy:

Plan Duszpasterski

ROK LITURGICZNY 2018 NEW

Za wspólnoty chrześcijańskie, zwłaszcza te, które są prześladowane, aby odczuwały bliskość Chrystusa i aby ich prawa były uznawane.

ADORACJA 2019

40 - GODZINNE NABOŻEŃSTWO W NASZEJ PARAFII

adoracjaJuż w najbliższą środę, 6 marca 2019 r., przypada Środa Popielcowa, która rozpocznie 40-dniowy czas pokuty przygotowujący do przeżycia największych świąt dla chrześcijan – Wielkanocy.

Przygotowaniem do zbliżającego się czasu Wielkiego Postu jest doroczne 40-godzinne nabożeństwo. W modlitewne czuwanie w czasie tego nabożeństwa włączają się  poszczególne grupy działające w naszej parafii.

40-godzinne nabożeństwo jest rodzajem adoracji wprowadzającej nas powoli w wielkopostny nastrój, dając katolikowi możliwość zastanowienia się, przygotowania postanowień wielkopostnych, a zarazem ofiarowania Chrystusowi spraw i problemów osobistych i rodzinnych.